Biyografi

Anasayfa » Biyografi

​Onur Elkin

Uzman Klinik Psikolog / Bireysel Danışman

2012-2016 yılları arasında Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı üniversitede Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programını “Üniversite Öğrencilerindeki Anksiyete, Stres, Yaşam Doyumu Düzeyleri Ve İlişkili Değişkenlerin Kız Ve Erkek Öğrenciler Arasında Karşılaştırması” konusunda yazdığı tez ile tamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” unvanını kazanmıştır. Yüksek Lisans eğitimi sırasında çeşitli hastane ve danışmanlık merkezlerinde, psikoloji alanında İdari Koordinatörlük yapmıştır. Yüksek Lisans eğitimi sonrasında ise 450 saatlik “Aile Danışmanlığı Eğitimi” alarak bu alanda da yetkinlik kazanmıştır.Elkin, aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Çalışmakta olduğu alanlar; bireysel ergen ve yetişkinlerdir. Aldığı eğitimler ve süpervizyonlar doğrultusunda; Şema Terapi, Dinamik Psikoterapi, Destekleyici Dinamik Psikoterapi ve Bütüncül Terapi yöntemlerinden ve yaklaşımlarından danışanın ihtiyacına bağlı olarak yararlanmaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Onur Elkin, şu anda Beylikdüzü’nde bulunan kliniğinde ve Özel bir hastanede danışan kabul etmektedir. Bunun yanı sıra aşağıdaki şirketlere de kurumsal psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Daha Fazla

Ergen Danışmanlığı

Genç ve Ergen Danışmanlığı

Sorunlarınızı birlikte aşabiliriz.

Daha Fazla

Bireysel Yetişkin Danışmanlığı

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha Fazla

Kurumsal Danışmanlık