Onur Elkin

Klinik Psikolog

Psk. Onur Elkin

2016 yılında Psikoloji Bölümünü tamamlayarak Lisans Diplomasını almıştır. Lisans eğitimi devam ettiği dönemde Bakırköy RAM’da stajını tamamlamış olup bu dönemden itibaren çeşitli hastanelerde ve kurucusu olduğu klinikte, psikoloji alanında İdari Koordinatörlük yapmıştır.

2020 yılında Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programını “Üniversite Öğrencilerindeki Anksiyete, Stres, Yaşam Doyumu Düzeyleri Ve İlişkili Değişkenlerin Kız Ve Erkek Öğrenciler Arasında Karşılaştırması” konusunda yazdığı tez iletamamlayarak “Uzman Klinik Psikolog” unvanını başarı ile kazanmıştır.

Ayrıca 2020 yılında 450 saatlik “Aile Danışmanlığı Eğitimi” alarak bu alanda da yetkinlik kazanmıştır. Uzman Klinik Psikolog Onur
Elkin’in çalışmakta olduğu alanlar; bireysel ergen ve yetişkinlerdir.
Bunun yanı sıra aldığı eğitimler ve süpervizyonlar doğrultusunda; Şema Terapi, Dinamik Psikoterapi,Destekleyici Dinamik Psikoterapi ve Bütüncül Terapi yöntemlerini kullanarak hizmet vermektedir.
Uzman Klinik Psikolog Onur Elkin, şu anda Beylikdüzü’nde bulunan kliniğinde ve özel bir hastanede danışan kabul etmektedir

Socials